NUEVO - umenie darovať
Benefit1 Doručenie do 2 prac.dní, objednávky do 10.00 ZAJTRA
Benefit2 Doprava nad 50 € zdarma
Benefit3 1000+ produktov na sklade
Wishlist Môj účet 0 {lang('l_o_cart_full')}

Naše značky - Dizajn klub

ČO PREDÁVA NUEVO?                             

NUEVO svojím viac ako desaťročným pôsobením na trhu hľadá produkty, ktoré obsahujú zvedavosť, kreativita a špičkový nadnesený dizajn.  
Hlavným značkami, ktoré NUEVO zastupuje sú veľké medzinárodné spoločnosti: Legami, Kikkerland, Luckies, True untility, Umbra, Monkey Bussiness:

Legami Milano talianska spoločnosť na trhu dodávateľov už 20 rokov. Legami vytvára produkty, ktoré umožňujú každému vyjadriť a žiť pozitívne pocity a ktoré sprevádzajú ľudí v každodennom živote.  


leg2

Kikkerland sa od roku 1992 etablovala ako jedna z popredných spoločností na svete, ktorá ponúka jedinečné, dobre navrhnuté produkty, ktoré inšpirujú našich zákazníkov a ich potreby.

kik1

Luckies vytvára od roku 2005 produkty, ktoré by neexistovali, keby ich spoločnosť nevytvorila z fantázie a nerozvinula do premyslených, zábavných a účelných darčekov.luckies1

True utility anglická firma, ktorej cieľom je poskytovať širokú škálu prenosných, ľahkých produktov, ktoré sa nielen zmestia do vrecka (tašky, batohu), ale zapadnú aj do vášho životného štýlu a umožnia vám urobiť veľa s malým predmetom– bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. 

true1

Umbra sa zrodila z vášne pre originálny dizajn a túžby vytvárať produkty pre každý domov v Toronte v roku 1979. V súčasnosti je globálnym lídrom v dizajne produktov a je distribuovaná vo viac ako 120 krajinách po celom svete.

umbra1

Monkey Business od roku 1994 pridáva k bežnému tovaru aj niečo navyše. Firma sa zameriava na maličkosti, ktoré tvoria Váš deň, aby ste ich mohli vidieť z novej perspektívy. Cieľom je priniesť krásu a originalitu do domácnosti a kancelárie a pomôcť Vám usporiadať si okolie s úsmevom.

monkey1s